***

Už ištikimybę
Šeima gavo du kelialapius į poilsio namus prie Juodosios jūros. Tačiau taip nutiko, kad vyro darbovietėje iškilo nenumatytų problemų ir jis niekaip negalėjo važiuoti prie jūros. Tada jis kilniadvasiškai patarė žmonai vienai važiuoti į kurortą ir sutiko, kad kitą kelialapį ji pati pasiūlytų kuriai nors savo geriausiai draugei. Netrukus žmona išvažiavo prie jūros su savo ištikima drauge.
Po kurio laiko vyras atsitiktinai sužinojo, kad tuo pačiu metu ir tame pačiame kurorte atostogavo ir viena jo bendradarbė. Paskatintas savininkiškų instinktų, jis nieko nenutuokiančios bendradarbės ėmė klausinėti apie kurortą, itin domėtis pajūrio moraliniu klimatu. Plepi moteris ne tik viską mielai pasakojo apie atostogas, bet kartą atsinešė ir grupinę nuotrauką, kurioje tarp kitų poilsiautojų vyras pamatė ir savo žmonos atvaizdą. Bendradarbė paniekinamai ėmė pasakoti, jog daugelis moterų tuoj pat užmezgė rizikingas kurortines pažintis.
– Ir šita taip pat? – lūžtančiu balsu paklausė vyras, pirštu rodydamas į savo žmonos atvaizdą.
– O ne, – „nuramino“ bendradarbė. – Ši moteris pasirodė beesanti viena iš nedaugelio padorių žmonų: kai tik atvažiavo su savo vyru, taip ir nesiskyrė su juo nė minutei…
Tad išgerkim už ištikimybę.

Raktažodžiai: , , ,

Parašykite komentarą.