Archyvai ‘Velykiniai sveikinimai’ tema

***

Tau iš širdies sveikatos, laimės palinkėsim, Žieduotos nuotaikos ir metų tau šviesių, Kad tartum rožė nuostabiai žydėtum, Per sunkų darbą pelnęs pagarbą visų. Iš Tavęs išmokome kantrybės. Iš Tavęs išmokome tiesos. Ąžuolo ir geležies stiprybės, Meilės darbui, duonai pagarbos.

Raktažodžiai: , , ,

***

Ir su margučiais, su Šv. Velykom, Ir su pirmais pavasario žiedais! Palaiminto prisikėlimo ryto, Gyvenimo su džiaugsmo spinduliais.

Raktažodžiai: , ,

***

Vis šilčiau mus sveikina saulė, Greitai ties žalią ranką beržai, Moja parskrendančios gervės, Krykštaus ir čiurlens upeliai smagiai..

Raktažodžiai: ,

***

Velykų džiaugsmas ir palaima Telydi Jūs žingsnius visus, Tegul varpai pašaukia laimę, Te žodžiai atneša džiaugsmus! Su Šv. Velykom.

Raktažodžiai: ,

***

Tegul Kristaus prisikėlimo šviesa aplanko visų Jūsų namus. Tegul netrūksta darnos ir skalsos prie stalo. Prisiminkite, kad tas, kas juokiasi, visados nugali verkiančius.

Raktažodžiai: ,

***

Pažadinus kas buvo užmigdyta, Velykų saulė patekėjo rytą. Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.. Su Šv. Velykom.

Raktažodžiai: ,

***

Tai kas, kad pievose nei pienių nei žvangučių, tegul žydės šimtai linksmų margučių.

Raktažodžiai: ,

***

Per Šv. Velykas suskamba Prisikėlimo varpai ir gamta pabunda, tad neliūdėkime per Velykas – linksminkimės.

Raktažodžiai:

***

Pažadinus, kas buvo užmigdyta, Velykų saulė patekėjo rytą, Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.

Raktažodžiai: ,

***

Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – šventas Velykas. Šviesos tavo namams, skaidrumo tavo mintims, gėrio ir grožio tavo darbams.

Raktažodžiai: ,