Archyvai ‘Vardadienio sveikinimai’ tema

***

Yra pasauly šalys trys Vaikystė, meilė ir mirtis Ir visos šitos šalys trys Tave…… (vardas) aplankys!

Raktažodžiai: , , , ,

***

Daug mielų žmonių, eis Tave ir sveikins, dovanos Tau puokštes nuostabių gėlių… Išliks Tau atminty daug gražių atsiminimų, kuriuos su malonumu prisiminsi Tu…

Raktažodžiai: , ,

***

Lai tavo vardą pagarba lydės, Kaip žmogų lydi amžinai šešėlis. Lai tavo vardas pelenuos žibės, Ir tenedrįsta abejot verte jo joks praeivis. Te tavo vardas šiluma virpės, Kiekvieną kviesdamas pažvelgt į šviesą. Tegu jįs naktį švyturiu vis kvies, Paklydusį surasti uosto vėsą.

Raktažodžiai: , ,

***

Šioj žemėj viskas turi savo vardą: Gyvūnai, paukščiai, augalai, daiktai. Na, o žmogus dar turi savo vardo šventą, Su ja ir sveikinu, linkėdamas tau laimės nuoširdžiai.

Raktažodžiai: ,

***

Uždėk savo vardui karūną, nukaldinęs ją iš vertingų darbų. Tegu joje deimantai žiba, išaugę iš tavo minčių ir darbų. Paimk savo vardą už rankos ir eiki per žemę su juo išdidžiai, Lai vėtros gyvenimo trankos, žmogus gimęs pergalėms, siek jų tvirtai.

Raktažodžiai: , ,

***

Tavo vardas brangesnis už saulę ir už tūkstančius aukso žvaigždžių. Tavo vardas tik vienas pasauly, kurio pamiršt niekaip negaliu..

Raktažodžiai: , ,

***

Ši diena tokia šilta – su Vardadieniu Tave!

Raktažodžiai: ,

***

Daug laimės, džiaugsmo, saulėtų dienų ir ilgų, sveikų gyvenimo metų vardo dienos proga tau linkiu.

Raktažodžiai: , ,

***

Sakytų Tau šiandieną, Daug džiaugsmo, laimės valandų, Linkiu tau Vardo dieną.

Raktažodžiai: , ,

***

Per ūkanas, per gūdžią naktį, pro tylinčias pušų šakas aš ateinu su paprasčiausias žodžiais, pasveikint vardo dienoje tavęs.

Raktažodžiai: , ,