Archyvai ‘Sveikinimai vaikams’ tema

***

Tavo vaikiskas, mazas pasaulis Dar apgaubtas stebuklu skraiste, Ir veidukas dar svyti kaip saule, Kai miegodamas sypsais sapne. Tu tyra ir trapi asmenybe Dar nei melo, klastos nezinai… Tavo vaikiskas mazas pasaulis Tegul buna ilgai, dar ilgai….

Raktažodžiai: , , ,

***

Šypsos katinas ūsuotas, Sargis nebenori loti, Uodegom kelius tik brauko Ir gardaus pyrago laukia. Žino, kad jų šeimininkas Šiandien šventės kaltininkas. Juk gimtadienis – proga, Jam metukai jau- jėga!

Raktažodžiai: , , ,

***

Iš silpnučio – į galingą. Iš gležnučio – į stipruolį. Auk, vaikeli, būk laimingas. Aš ant savos šakelės sukroviau pumpurėlį, Su rūpesčiu ir meile migdžiau jį vakarais, O tu iš mažutėlio vis augi ir didėji, Ir su laiku pražysi pavasario žiedais.

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Mažos tavo pėdutės – man už viską gražesnės Tavo šypsena, juokas – už dainas man mieliau Ir pirmieji žingsneliai, pirmas žodis ištartas – Tai stebuklas! Stebuklas, sūnau… Tu mažytis stebuklas – už visatą didesnis, Tu brangesnis už viską – už gyvybę svarbiau, Aš pasakas visas pasaulio tau paseksiu, Už dieną tą, kai verkdamas tu paskelbei […]

Raktažodžiai: , , ,

***

Tu mažiuk netrukšmauk ir tėveliams tu padėk, džiaugsis tavimi mama džiaugsis ir tėtis. Liksmo tau gimtadienio mažiuk.

Raktažodžiai: , , ,

***

Gimtadienio proga aš linkiu, Kad atėjęs į šią didelę žemę Taptum dideliu žmogumi, O tavo žingsnius telydi tik džiaugsmo ašaros. Buk laimingas…

Raktažodžiai: , , , ,

***

Neskubėk, neskubėki užaugti, Taip trumpai leista būti šioj žemėj vaiku. Šokinėk po balas,dūki,siauski, Pink gėlių vainikus,riški plaukus lėlių. Į vaikystę jau niekad negrįši, Todėl bėk ir statyki svajonių pilis, O sutemus visad išklausyki, Ką kalbės prieš sapnelį tavoji širdis.

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Gimimo dienos proga siunčiam Tau baltą, vanilinį bučkį su ilgesio razinom, linkėjimų saldžiais karoliukais, džiugesio glaistu ir nuoširdumo įdaru.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Tavo vaikiškas mažas pasaulis Dar apgaubtas stebuklų skraiste, Ir veidelis dar švyti kaip saulė, Kai miegodama šypsais sapne… Tu tyra ir trapi asmenybė, Dar nei melo, nei klastos nežinai. Tavo vaikiškas mažas pasaulis Tegul būna ilgai dar ilgai…

Raktažodžiai: , , ,

***

Tavo akys žvelgia Lyg du žiburėliai. Klausi širdies spindį: Vis kodėl kodėl? Tasai tau atsako: Būk geru žmogum!

Raktažodžiai: , , ,