Archyvai ‘Rugsėjo 1-osios sveikinimai’ tema

***

Kažkas pabeldė į duris, Kažkas miegot neleidžia… Atmerkęs nuostaboj akis Matai Rugsėjo veidą. Pasipuošė ruduo fraku Ir įmetė pro langą Rugsėjo astrų sulytų, Ištiesęs savo ranką. Atėjo šventė į namus, Pakvipo viskas knygom. Rugsėjis su Tavim perpus Užsiėmė dalybom. Dalino rudenio lapus- lapus baltųjų knygų. Pavertęs rašalą lietum Lydės Tave mokyklon.

Raktažodžiai: , , ,

***

Rugsėjis beldžias į duris padykęs Ir veda į mokyklas mažučius, Vėl tirpsta vaikiška širdis sutrikus Rugsėjis klasėj krykšta vaikučiu. Rugsėjis beldžia į duris laimingas Ir veda į mokyklą pirmąkart, Šis jaudulys nebeišnyks vaikystės Kaskart rugsėjo pirmą laimėj noris verkt.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Ateik ateiki Prie mokyklos slenksčio Ir atiduoki Kas sunku, netikra. Ateik ateiki Į vaikystės slėnį Čia skaisčios spalvos Ir balti šešėliai, Kurie padės užkopti Tau į kalną… Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Ant rudenėjančio dangaus Pripieškim saulės spindulių, Kad nebeliūdintų žmogaus Rugsėjo žingsniai ir tikėkim, Dienų spalvotame fone Bus gera plaukt rudens upe. Su rugsėjo 1-ąja!

Raktažodžiai: , , , ,

***

Su pirmąją mokslo metų diena! Kantrybės šiame 10 mėnesių Trunkančiame realybės šou, Kurio prizas- 2 mėnesiai atostogų. Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , ,

***

Vėl geltonas rugsėjo takelis Veda tave į mokyklą. Tegul jis būna šviesus, lygus ir linksmas! Būk kantrus ir ramus – ateis pavasaris, O su juo ir mokslo metų pabaiga… Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , ,

***

Ar girdi – ir vėl skambutis aidi. Vadovėliuose nubudo raidės. Į klases plačiai duris atvėręs Grįžta vasaros takais rugsėjis. Ir po paslaptingą mokslo šalį Leidžiasi keliaut visi, kas gali. Su Rugsėjo 1-ąja!

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį. Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę, Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia. Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , ,

***

O klasėje atrodys taip, kaip buvę Senų suolų eilė, juoda lenta. Ir sakinys lyg užrašytas vakar Su ta pačia gramatine klaida. Su Rugsėjo pirmąja!

Raktažodžiai: , , ,

***

Tavojoj gyvenimo knygoj Dar puslapių daugel tuščių. Reikės juos visus prirašyti Darbais, širdimi ir žodžiu, Kad noriai ją imtų skaityti Kurie po tavęs jau ateis, Už tavo klaidas ir dvejones Norės tave kaltint ir teist. Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , ,