Archyvai ‘Draugystės sveikinimai’ tema

***

Draugystė – tai baltas drugelis Draugystė – tai žiedas puikus Draugystė – gyvenimo kelias Kuris supažindino mus.

Raktažodžiai: , ,

***

Žodžiai prasideda ABC. Skaičiai prasideda 123. Muzika prasideda do re mi. O draugystė prasideda su Tavim ir manim..

Raktažodžiai: , ,

***

Tegu žiema Tau būna tarsi vasara, O šiaurės vėjas – muzika švelni. Ne viskas bloga ir ne viskas pasaka, Ką savo kelyje susitinki. Te būna visko, visko žmogui reikia, O kad laimingas būtų – tiek nedaug.. Jei nori, kad sėkmė ateitų, Tu garsiai, garsiai ją pašauk.. Ir nebijok nusišypsoti žmogui,- Rimtumo jau ir taip gyvenime […]

Raktažodžiai: , , ,

***

Tu, pažiūrėk, už lango sninga švelnumu Ir apkabinęs save, savo draugą, nusišypsok.. Tu, negailėk švelnumo paukščiui mažam Ir pastebėjęs žvaigždę danguj, kam nors dovanok.. Ir jeigu tau šiandien liūdna, būk geras, neliūdėk, Savo svajonę, laimę likimui patikėk..

Raktažodžiai: , ,

***

Gyvenimas niekad nebūna lengvas Ypač tokiu jis tampa tada, Kai uždarai vaikystės pasaulio vartus, Ir atsiduri ant gyvenimo laiptų, O aplink tiek daug nežinios, o tu toks mažas.. Gimei, užaugai, o dabar – mylėk! Mylėk gyvenimą, draugus ir tiesą..

Raktažodžiai: , ,

***

Žmogus amžinai eina į laimę. Tegul tavasis laimės žiburys Buna labai aukštai, sunkiai pasiekiamas. Bet ryškus ir nedūžtantis.. Gyvenimas gražus!.. Tik reikia pro ašaras šypsotis, Gyvenimą skaityk… Kaip brangų laišką Ir viską jam kaip draugui atiduok.

Raktažodžiai: , ,

***

Draugas – tai žmogus, kuriuo reik mokėti pasitikėti, Draugas – tai lyg skrynia, kurioj sudėtos visos tavo slaptos mintys..

Raktažodžiai: ,

***

Pasaulis platus Paviršius – slidus Laikykis tvirtai Ir tau padės draugai…

Raktažodžiai: ,

***

Gal kada paimsi ir nebepažinsi Kas gi per mergiotė žvelgia į tave? Lyg matytas veidas praeity išnykęs Parašytas vardas ir data! Geri draugai ? didžiausias turtas O jų draugystė amžinai gyva. Pasauly žmones daug ką pamiršta, bet draugas draugo – niekada!

Raktažodžiai: , ,

***

Daug vandenų prabėgs upeliais Daug nuvys baltų žiedų. Išsiskirs gal mūsų kelias ir mane pamirši tu. Prabėgs tos laimingos dienos Svajonės prabėgs,kaip sapnai Kaip rudenį pageltęs lapelis dairysies,kur dingo draugai!

Raktažodžiai: , ,