Archyvai ‘Labas rytas’ tema

***

Aš linku, kad ryte atsikeltum su šypsena veide. Aš linkiu, kad saulė šviestų ir paukščiai čiulbėtų savo gražiąsias giesmeles visą dieną. Aš linkiu, kad šaldytuve rastum grietinėlės savo kavai ir ramiai perskaitytum laiku atneštą rytinį laikraštį.

Raktažodžiai: , , ,

***

hei,hei,hei, sveikinam rytą, saulė kils bučiuot tavo akių… jos nušvis šviesa dar nematyta, ooo, kaip gi tu aš stebuklais tikiu. Labas rytas!

Raktažodžiai: , ,

***

Raktažodžiai: , ,

***

Kai lūpytės tyli, O akytės miega. Link tavęs, su saule, Bučinukas rieda. Karštas ir malonus Saulės spindulėlis, Glamonės tave iš ryto Atsikėlus.. Laba rytą..

Raktažodžiai: , , ,

***

Labas rytas sakau su šypsena, vėl atėjo nuostabi diena, visa tai tik Tavo dėka, bet reikia man Tavęs šalia, štai, radau Tave jau čia – širdyje.

Raktažodžiai: , ,

***

Tyliai,tyliai bunda zeme,kyla uz kalnu saulele…Dovanoja dziaugsma,geri,mano zuikai-spinduleli.Kad nubustu,nemiegotu,kad man pa* i lupas duotu. Labas rytas!

Raktažodžiai: , ,

***

Labas rytas mano saule, labas mėlynas dangau, labas rytas šiam pasauliui, bet pirmiausia zuiki tau…

Raktažodžiai: ,

***

Saulutė atsikėlė, ir spyrė į šikniuką, pasakė Labas Rytas ir davė bučinuką.. Labas rytukas…

Raktažodžiai: , ,

***

Pabaidytas lyg zuikutis sprunka pro duris miegutis… O dabar mylėk mane tai juk aš – nauja diena. Labas rytas 🙂

Raktažodžiai: , ,

***

As linkiu, kad ryte atsikeltumėte su šypsena veide. Aš linkiu, kad saulė šviestų ir paukščiai čiulbėtų savo gražiąsias giesmeles visą dieną. Aš linkiu, kad šaldytuve rastumėte grietinėlės savo kavai ir ramiai perskaitytumėte laiku atneštą rytinį laikraštį. Aš linkiu, kad laikrodis nevėluotų ir laiku suspėtumėte į troleibusą, kur maloniai šypsotųsi kontrolierė. Linkiu, kad visą dieną girdėtumėte […]

Raktažodžiai: , ,