Archyvai ‘Labanaktis’ tema

***

Diena prabėgo, už lango naktis.. Šiąnakt angeliukai į žemę atskris, Užeis pas tave, į tavo namus Ir atneš saldžius saldžius sapnus!

Raktažodžiai: , ,

***

Jau tamsu. Ir jau naktis.. Lauke tirštas rūkas.. Tiktai mylinyi širdis.. Šnibžda Tau – labanaktukas.

Raktažodžiai: , ,

***

Žvaigžių sūkury, dangaus aukštumoj, naktelės glėby, mėnuliukio šviesoj.. Miegelis atbėga gėlių takučiu, atneša glėbį saldžiausių sapnų..

Raktažodžiai: ,

***

Ak.. Kaip gražu.. Naktelė jau ateina pamažu.. Mėnuliuko spinduliai šoka tango mano veide.. Jau ir žiogeliai malonina savo dainele.. O aš savo mintyse.. Bėgu pas tave.. Žiūrėsim į dangų drauge.. Klausysimės žiogelio dainų.. Ir saldžiai bučiuosimes kartu.. Ak.. Kaip gera pasvajot prieš miegą.. Meilios mintys vis bėga ir bėga.. Labanakt tau tariu.. Brangioji mano, aš […]

Raktažodžiai: , , ,

***

Kiekvieną dieną atrasiu laiko pasakyti “Myliu tave”. Kiekvieną dieną pabučiuosiu savo mylimąjį. Kiekvieną naują dieną pradėsiu bučiniu ir žodžiais “Myliu tave”. Kiekvieną dieną užbaigsiu bučiniu ir žodžiais “Myliu tave”. Kartą per savaitę nusiųsiu meilės atviruką. Prieš užmiegant palinkėsiu TAU labos nakties..

Raktažodžiai: , , ,

***

Nori? Aš tai labai noriu. Tu taip pat nori? Tiesa? O gal ne? Na, nesilaužyk. Juk mes norim, tikrai norim miegučio.. Labos nakties!

Raktažodžiai: , ,

***

Ką tik skambino inspektorius Sapnas, pavarde Labanakt. Liepe tau pasakyti, kad košmarai visi sulaikyti ir uždaryti. Todėl gali ramiai miegoti..

Raktažodžiai: , ,

***

Saulė nusileido, dingo tamsoje, Mus abudu kviečia sapnas tyloje. Vos akis užmerkę būsim mes kartu, Šalia vienas kito ir šalia sapnų. Labanaktis!

Raktažodžiai: , , ,

***

Kai visi visi užmiega atkeliauja dėdė miegas, Jis dalina sapniukus: ir gerus ir negerus. Aš prašiau atsiųst tave, O tas mulkis sako – NE! Labanakt.

Raktažodžiai: , ,

***

Šią naktį pabūsiu tavo angelu, paguosiu, jei bus liūdna..apklosiu, jei bus šalta..jei nori, prie tavęs gulėsiu.. ir į gražius sapnus pakviesiu.. labanakt..

Raktažodžiai: , ,