Raktažodžiai ‘vaikams’

***

Dievas kiekvienam gimusiam vaikeliui dovanoja žvaigždelę, Tačiau nei vienam nepasako kur ją rasti.. Tada, kai gimei ji nušvietė dangų, ir nulėmė Tavo likimą… Bet, kad likimas išsipildytų ją reikia atrasti. Pagrindinis žmogaus gyvenimo tikslas surasti tą žvaigždelę, Nes joje sutelpa tai kas žmogų padaro laimingu: meilė, laimė, sveikata, pasisekimas… Galbūt Tu ją jau suradai – […]

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Tavo vaikiskas, mazas pasaulis Dar apgaubtas stebuklu skraiste, Ir veidukas dar svyti kaip saule, Kai miegodamas sypsais sapne. Tu tyra ir trapi asmenybe Dar nei melo, klastos nezinai… Tavo vaikiskas mazas pasaulis Tegul buna ilgai, dar ilgai….

Raktažodžiai: , , ,

***

Aukite didučiai, Aukite gražučiai, Nakteles ramias turėkit Ir gražius sapnus regėkit.

Raktažodžiai: , , ,

***

Vėl geltonas rugsėjo takelis Veda tave į mokyklą. Tegul jis būna šviesus, lygus ir linksmas! Būk kantrus ir ramus – ateis pavasaris, O su juo ir mokslo metų pabaiga… Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , ,

***

Ar girdi – ir vėl skambutis aidi. Vadovėliuose nubudo raidės. Į klases plačiai duris atvėręs Grįžta vasaros takais rugsėjis. Ir po paslaptingą mokslo šalį Leidžiasi keliaut visi, kas gali. Su Rugsėjo 1-ąja!

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį. Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę, Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia. Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Kas nedrąsus šį rytelį pabudo, Kas nešė virpančią puokštę delne? Kas prie mamytės rankelių prigludo, Kai teko likti vienam klasėje? Kam skirta viską pradėt pirmą kartą: Mokytis, piešti, skaičiuoti, rašyt? Kam lemta augt ir pakeist seną kartą. Tau, pirmokėli, sėkmės tau, mažyt.

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Jeigu nori dešimt gauti, reikia mokslo paragauti. Su berniukais nelakstyti, o knygelę paskaityti! Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Rodos, nieko neįvyko, O įvyko šitiek daug, Tu nuo šio saulėto ryto Jau (pirm, antr, aštunt…)-okas, bręsk ir auk. Knygos, skaičiai ir raidelės Tavęs laukia ant suolų. Mokslo duonos paragavęs, Tapki dideliu žmogum.

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Šiandien pirmąkart žaisliukams Teko likti namuose, Parkeris, sąsiuviniukai Vietoj jų kuprinėje. Tu nuo šiandien pirmokėlis, Tau daug daug sėkmės linkiu, Lai spalvotas vadovėlis Taps geru tavo draugu. Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , , ,