Raktažodžiai ‘tėvas’

***

Tarytum ąžuolas stiprus ir ištvermingas, Tarytum medis Tu šioj žemėje esi. Žmogus gyvena, kad jis būtų reikalingas, Kad jo darbais gėrėtųsi visi, visi. oxygen gas boosters Mes linkim, Tėti, ąžuolų žalių tvirtybės, Jaunatviškos minties ir vyriškos jėgos. Tegu gyvena Tavyje galia jaunystės, – Kaip gyvena paukščiai miško ąžuoluos.

Raktažodžiai: , , ,

***

Tu visų pirma buvai žmogus Besimokantis iš daromų klaidų, Visų antra – tėvas nuostabus, Besirūpinantis saugumu vaikų. Nevisad suprasdavau tave Ir pritardavau ne visada aš tau, Bet visad žavėjaus tavo vidine jėga, Kuri keldavo, suklydus vesdama toliau. Tu sugriaudavai tuščius idealus, Mokydamas džiaugtis tuo, kas realu. Tu visų pirma buvai žmogus, Besimokantis iš daromų klaidų.

Raktažodžiai: , , ,

***

Metų rūpesčius kantriai nešei, Visus maloniai sutikdavai prie slenksčio, atradęs gerą žodį, išmintingą patarimą. Turtingi esame Tavo rūpesčiu ir meile, laimingi būdami kartu. Tad tegul dar žydi Tavo gyvenimas, te sielvartas neskaudina širdies. Linkim sveikam ir laimingam sulaukt dar kitos Tėvo dienos.

Raktažodžiai: , , ,

***

Su Tėvo diena, mylimas, brangusis. Džiaugiuos, kad esu širdies Tavosios pusė.

Raktažodžiai: , ,

***

Mintie, pilna linkėjimų šviesos, Skrisk pūko lengvumu pas širdžiai mielą… Nutūpus ant ramios jausmų bangos Jam išdainuoki tai, ką kalba mano siela… Su tėvo diena !

Raktažodžiai: , , ,

***

Neslėpsiu, tėti, kartais trūko tavo juoko, Gal tai todėl, kad sunkų kryžių tau likimas skyrė nešt. Myliu tave, kaip nemylėsiu nieko kito, Tavosios sielos grožis mane įkvėpia gyvent. Su Tėvo diena.

Raktažodžiai: , ,

***

Tėvo dienos kerintį rytą Puošim gražiausiais lelijų žiedais, Žodžiais, anksčiau niekada nesakytais, Ir širdžių šiluma, lyg rubinais brangiai

Raktažodžiai: , , ,

***

Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja, Lai tvirtas žingsnis nesustoja, Lai darbščios rankos gėrį sėja – Gyvenimą tik įpusėjai !

Raktažodžiai: , ,

***

Priimk, įvertink tai, kas buvo duota, Nekaltink savęs, žmonių, lemties, Tikėk – dar šimto vasarų žieduotų Dosnus likimas tau nepagailės. Su tėvo diena !

Raktažodžiai: , , ,

***

Pasaulis toks didelis, tiek daug kelių… Juose pasiklysti man būtų baugu, Tačiau su tavim aš keliaučiau visur – Mus žmonės pamatę sakytų: „Iš kur Tas linksmas vaikutis su savo tėčiu, Ar jiedu nebijo piratų piktų?“ O aš atsakyčiau: „Tėvelio ranka Bet kokį begėdį sutramdytų. Va! Jisai dar teisingas, švelnus ir dosnus, Štai toks mano tėtis […]

Raktažodžiai: , ,