Raktažodžiai ‘Šv. Valentinas’

***

Mėlynake mano jūros banga, Tavo meilėj aš jaučiuos krantu. Savo jausmą tarsi perslą brangų Tau ant delno vis nešu, nešu… Mėlynake mano laimės žvaigžde, Mano sapno nerimą sūpuok. Valnetino dieną, mano meile, Tau už laimę noriu padėkot.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Tave apglėbęs tarsi jūros bangą Saulėtu pajūriu nuvesiu, Kur kopose smėlėtos smilgos auga, Žvaigždėtą vakarą atrasiu. Meilės dieną Tau meilės dainą dovanoju. Tegu Tau laimė tarsi jūra oš. Kad Tu esi tokia, kad Tu gimei, dėkoju. Dėkoju Tau už meilę aš.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Būk gražiausia Moteris — Mylimiausias Tau akis išbučiuos mana širdis. Būk ponia tarpe kitų — Aš praeidamas tarp jų greit Tave apkabinu. Karaliene būki man, Man vienam, o ne kažkam — prieš mane vis vien kaltam. Valentino dienoje Aš pavydžiu vėl Tavęs — tik abu mes galim švęst. Vien tik mano Tu esi — Mano […]

Raktažodžiai: , , , , ,

***

Įsimylėti tai lyg nuvalyti dulkes nuo pilkos kasdienybės, viskas nušvinta ryškesnėm spalvom. Švento Valentino dienos proga linkiu, kad tos dulkės nespėtu nusėsti..

Raktažodžiai: , , ,

***

Yra Meilė – sako ji graži. Tai tikriausiai tol, kol mes maži. Sako, kai užaugi, būna daug sunkiau. Būkime mažyliais, bus patiems lengviau. Su šv. Valentino diena.

Raktažodžiai: , , ,

***

Bučkis vienas, bučkiai du, su trečiu labai smagu… štai ketvirtas, oi laimingas… penktas, šeštas pražūtingas… o septintas gal lemtingas, meilės burtas pražūtingas…Su meilės diena.

Raktažodžiai: , ,

***

Tau širdį – raudoną rubiną, Pulsuojančią meilės audringu krauju, Tau jausmą – saldžiausiąjį vyną, Kuris nesibaigs, kolei būsim kartu. Svajonę – lyg kelrodę žvaigždę – Įteiksiu šį vakarą tau dovanų, Atverk man duris užrakintas Į savo pasaulį, ten tiek daug spalvų. Su Valentino diena.

Raktažodžiai: , ,

***

Tu mano gyvenimo saulė, Tu mano gyvenimo žvaigždėtas dangus, Niekas mūsų išskirti negali, Nes Tu man brangiausias žmogus… Su Valentino diena.

Raktažodžiai: , ,

***

Jaučiu, jaučiu tą šiltą jausmą kai pamatau tave.. Tu taip arti manęs, man gera į tave žiūrėti.. Girdėti tavo balsą, pajusti stiprų apkabinimą.. Jaučiu, kad būsime kartu, aš tuo tikiu.. Nes supratau, kad be galo tave MYLIU.. Su meilės diena.

Raktažodžiai: ,

***

Tu toks, kurio man labai reikia.. Tu toks, kuris man labai daug reiškia.. Tu toks, be kurio aš negaliu gyventi.. Tu toks, apie kurį negaliu nustoti galvoti.. Bet kartais Tu būni toks, kad aš nebegaliu šypsotis.. Ir tie Tavo skaudūs žodžiai.. ir tie tavo šalti judesiai.. Bet koks tu bebūtum, žinok, Visuomet man būsi brangiausias.. […]

Raktažodžiai: , , , ,