Raktažodžiai ‘mokykla’

***

Kai liūdna ašarom rašyk – jų kalbą puikiai suprantu, Kai linksma – saulę nutapyk, tik nepamirški spindulių, Rašyk kai pasiilgsi, kai sunku! Rašyk – aš visada kartu…

Raktažodžiai: , , ,

***

Metus skaičiuojat Nuo rugsėjo lig rugsėjo. Dalinate save Nuo abėcėlės lig brandos. Kiek daug likimų Astromis žydėjo, Kiek daug sidabro smilkiniuos… Nauja ugnim vėl tavo akys šviečia, Skambučio aidu Virpant širdyje… Tu privalai juk Būti Prometėjum Su kiekviena Ateinančia diena. Galbūt todėl Nesensta Jūsų Laikas, O Jūsų žodžiuose Tėvynė ir Taika… O juk visiems visiems […]

Raktažodžiai: , , , ,

***

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį. Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę, Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia. Su Rugsėjo 1-ąja.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Tarp brangių savo klasės draugų, Tarp pažįstamų sienų, veidų paskutinė rugsėjo pirma, Jau tokia 12 -oko dalia. Neliūdėk, viskas eina pirmyn, Dienos neš skausmą, džiaugsmą tolyn. Tik tikėk savimi ir tegu Tau likimas bus ypač dosnus.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Ar supranti, kad čežantys rugsėjo lapai Jau paskutiniams metams pašaukė tave, O virpanti ranka pirmoko tavo rankoj- Tai pasimatymas su savo vaikyste. Ar supranti, kad jau atėjo laikas Subręst ir apsispręst dėl ateities. Tu – šios mokyklos abiturientas, Kiek daug suspėt per šiuos metus reikės.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Prieš 20 min. užsidegė mokykla. Žmonės, padėkit kas kuo galit: benzinu, malkom, sausu popierium..

Raktažodžiai: , ,

***

Jeigu nori dešimt gauti reikia mokslo paragauti Su berniukais nelakstyti o knygelę paskaityti.

Raktažodžiai: ,

***

Rytais neskambės jau Mokyklos skambutis Staiga nutruks mums ši gija. Paklydę mes kaip rudeniniai paukščiai. Kažin kur laimę rasim savo kelyje.

Raktažodžiai: ,

***

O klasėje atrodys taip, kaip buvę Senų suolų eilė, juoda lenta. Ir sakinys lyg užrašytas vakar Su ta pačia gramatine klaida.

Raktažodžiai: ,

***

Išeinam… Kiekvieno kelias skirtingas Paliekam viską. Ir kas gražu ir kas nemiela. Paliekam tai, ko pasiimt negalim Vaikyste, kliedėsi, draugus. Visi gerai mes žinom, Jog antro kelio atgalios nebus.

Raktažodžiai: , ,