Raktažodžiai ‘linksma’

***

Už Naujus, už speigą, Kai jisai už lango, Už namų jaukumą, Kai visi jį saugo. Kad sveikatos būtų Sklidini ąsočiai Ir, kad viso gero Būtų ligi sočiai

Raktažodžiai: , , ,

***

Atbėkit laimingos minutės Ir glauskitės mums prie širdies, Prie snaigės – lyg pūkas lengvutės, Prie šventosios Kalėdų rimties! Atbėkit laimingos minutės Į mūsų Naujuosius metus. Te liejasi mintys, svajonės ir viltys, Kaip tyras sidabro lietus! Atbėkit laimingos minutės ir viltys – Gyvenimu džiaugtis ir laime dalintis!

Raktažodžiai: , , , ,

***

Aš tikiu, kad ant Tavo eglutės tikrai kabo tokie žaisliukai! Atsargiai, nesudaužyk jų! Juose slypi pasaka! O šita pasaka ateina tik pačiais geriausiais metais.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Sukūręs šeimą tvirtas būk Lyg ąžuolų žalia giria, Nes uošvienė Tave išplūs Ir uošvis neužtars varge… Paėmęs žmoną, geras būk, Nes Tavo priesaika duota, Kad negalėsi jaunas dūkt, Kad Tavo laimė surišta. Žinok, laikysi tris kampus Vaikais, žmona ir uošviene… O kai ketvirtas kampas grius Tuomet Tave mes guosime. Jaunystės vyriška dvasia Iš vyrų neatimama!

Raktažodžiai: , , , ,

***

Linkiu dar daug stiprybės ir tėviškos kantrybės. Linkiu naktų bemiegių prie lopšio anūkėlių, Kad jos žvaigždes primintų, kurios dar vis kankintų Senais prisiminimais, kai buvot dar vaikinas. Ir kad priblėsus meilė pakeltų vėl į laimę — Pajauskite pilnatvę, o ne širdies vienatvę, Pajauskite didybę ir artimų vienybę. Skiriu Jums sėkmės tostą už Tėvužėlio postą! Keliu […]

Raktažodžiai: , , ,

***

Aš linku, kad ryte atsikeltum su šypsena veide. Aš linkiu, kad saulė šviestų ir paukščiai čiulbėtų savo gražiąsias giesmeles visą dieną. Aš linkiu, kad šaldytuve rastum grietinėlės savo kavai ir ramiai perskaitytum laiku atneštą rytinį laikraštį.

Raktažodžiai: , , ,

***

Savo meiles angeliukui savo saules spinduliukui karsta braske dovanoju ir karstai karstai buciuoju :*

Raktažodžiai: , , ,

***

Kol šiąnakt saldžiai miegojai, fėja kepė pyragėlį, jos šiandien su miško paukščiais švęs tavo gimtadienį. Džiaugsmo ir šviesos karalius skaitė tavo svajones ir įsakė savo galioms jas išpildyti visas. Angelo balta širdelė tave saugos ir padės, tad, užpūsdama žvakelę, padėkoki jiems visiems.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Kokia brangi tau ši dienelė, Tik vieną kartą į metus, Tad sveikinu ir linkiu daug laimės, Juk tai gimtadienis puikus!!

Raktažodžiai: , , ,

***

Rieda saulytė takučiu su torčiuku ant pečių, Štai metukų jau ir du, Su saulyte eis kartu, Tad užpūskit žvakutes, Jos išpyldys svajones…

Raktažodžiai: , , , ,