Raktažodžiai ‘linkėjimas’

***

Santuoka – ne gėlės ir fejerverkai, blizgučiai ir kaspinai. Santuoka – ne prašmatni svita ar triukšmingas karnavalas. Santuoka – tai du žmonės, pasiryžę gyventi vieną gyvenimą ir būti vienas kitam kantrybės, pakantumo, stiprybės ir meilės šaltiniu, pasiruošę kartu pakelti visas laiko sėkmės nešamas negandas.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Ištikus sielvartui ar skausmui, apkabinsiu tave ir sūpuosiu – tavo sielvartas taps mano. Pasidalysiu tavo ašaras ir skausmą, įveiksime neviltį ir liūdesio tvaną. Ir žengsime kartu vingiuotu gyvenimo keliu.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Tu – mano dalis amžinai. Aš – tavo dalis. Dabar gyvensiu tik tau. Gyvenk su manimi ir dalykimės džiaugsmą.

Raktažodžiai: , , ,

***

Esi mano gyvenimas, mano siela, mano šviesa. Tu viskas. Mano turtai, dvarai ir tvirtovės, mano žemės, laukai ir sodai. Tu – mano gyevenimo saulė, mėnulis ir žvaigždės. Tu – dangus ir žemė, mano ateitis ir praeitis. Mano nuotaka, mano mergaite, mano bičiule, Tu – mano būties esmė, Tau plaka mano širdis.

Raktažodžiai: , , ,

***

Gyvenk ir džiaukis lyg nesibaigiant gegužinei. Lai bus kiekvienas rytas santuokos diena nauja. O liūdesys, minčių vargai ir kūno negalia tebus tau prašalaičiai neregėti

Raktažodžiai: , , , ,

***

Ši santuoka – kaip vynas su nuostabiausiais pagardais, skalsi nelyg medus, ištirpęs piene. Ši santuoka – tarsi datulių medis, vaisinga ir vešli. Ši santuoka kaip juokas moterų skambi. Ši santuoka neregima nelyg dangaus žydrynėj mėnesiena. Ši santuoka – tai grožis, ji lyg Dvasia tyli.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Žvaigždės iš dangaus regės Jus, Žemė akmenis paklos po kojom. Jūsų meilė – lyg žvaigždės šviesa, lyg akmens tvirtumas Jūsų meilė. Kantrūs būkite vienas kitam – viesulai užgrius ir greit nurims. Laisve būkite vienas kitam – būkit šiluma ir atjauta. Meile būkite – ji ir jausmai, ir kūnas. Dar – bebaimiai būkit viens kitam.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Lai mudviejų dienos būna amžinos. Mano alsavimas ir tavo alsavimas sako: lai amžinai tęsias mudviejų dienos žemėje, lai amžinai gyvena mūsų tauta. Mudu kartu būsime kaip vienas ir drauge žengsime keliu, protėviai laimina nuostabiausią mūsų kelionę.

Raktažodžiai: , , ,

***

Tai tik pradžia. Mudviejų laukia atradimo džiaugsmas, nesibaigiantis pažinimas, mielos staigmenos ir artimo draugija. Kartu pasieksime daug daugiau, negu mudviem pavyktų atskirai. Tiek daug galime vienas kitam duoti. Tai nepaprasta.

Raktažodžiai: , ,

***

Būkite verti savo meilės prisipažinimų visą gyvenimą. Branginkite vienas kitą tuomet, kai Jūsų nesuprastų niekas kitas žemėje. Atleiskite nesusipratimus, kurie užplūsta pasikeitus gyvenimo aplinkybėms. Sugebėkite išklausyti vienas kito net labiausiai prislėgti ištuštėjusios dvasios. Taip kaip negali žemėje gyventi įsimylėjėliai vienas be kito, taip negalėkite praleisti nė vienos dienos be savo šeimos. Te Jūsų troškimas, padaryti […]

Raktažodžiai: , , , , ,