Raktažodžiai ‘Kalėdiniai’

***

Šventų Kalėdų džiaugsmas Apglėbia šiluma. Jau artinasi šventė, Palaimą nešdama. Ir suvirpės vėl širdys Nuo spindinčių kerų. Linksmų šventų Kalėdų Ir metų Jums gerų!

Raktažodžiai: , , ,

***

Tu, pažiūrėk, už lango sninga švelnumu Ir apkabinęs save, savo draugą, nusišypsok. Tu, negailėk švelnumo paukščiui mažam Ir pastebėjęs žvaigždę danguj, kam nors dovanok. Ir jeigu tau šiandien liūdna, būk geras, neliūdėk, Savo svajonę, laimę likimui patikėk.. Linksmų švenčių!

Raktažodžiai: , , ,

***

Tą tyliąją naktį ateina VILTIS. Ateina ŠVIESA ir GERUMAS. Te šiandien visur jie pasklis- varganuos kambarėliuos ir rūmuos…. Su šv. Kalėdom!

Raktažodžiai: , ,

***

Pramerk akis, pažvelk aplink. Ar nejauti, kad rytas šis Kitoks nei vakarykštis? Nusišypsok ir nejučia priimk Kalėdų dovanas Jos laukia nuo vaikystės…

Raktažodžiai: , ,

***

Kalėdų Seneli Šalti Gero kelio. Daug gerų gerų dienų, Tau rašau aš šį laiškelį, Prisimink kur gyvenu. Nukasiau nuo kelio sniegą, Nebėda jei naktį snigs. Mano sargis, jis nemiega, Prie vartelių pasitiks. Visiem linksmų kalėdų ir Naujųjų metų.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Težino kiekvienas, Suaugęs ir vaikas. Senelis gerai, Bet geriausia mums maišas! Su Šv. Kalėdom!

Raktažodžiai: , ,

***

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas… Linksmų švenčių!

Raktažodžiai: , ,

***

Tegul Kalėdų naktį tylią Atsėlina vaikystės pasaka šventa. O dovanų krepšelyje tebūna Ramybė, santarvė ir sveikata.

Raktažodžiai: , , ,

***

Jei likimas uždėjo tau ant širdies kryželį +, Uždėk tikėjimo brukšniuką – turėsi žvaigždelę *. Jei gyvenimas nubrėžė tau aštrų minusą -, Padėk svajonių spinduliuką – turėsi pliusiuką +. Jei piktas angelas suplėšė paskutinę viltį, Surinki skutelius, iš jų užkurki laužą ir turėsi kur sušilti… Linksmų švenčių!

Raktažodžiai: , ,

***

Nuo kalėdų stalo senis neša apelsiną, Griebk už rankos jį. Tegu dovanas dalina! Ir dalinkime visi! Padovanok kalėdų rytą dovanėlę ir nereiks gaudyti senelio šalčio. Jis atneš dovanų ir į tavo namus. Linksmų švenčių!

Raktažodžiai: , , ,