Raktažodžiai ‘gimtadienio’

***

Už tai, kad gimei šito amžiaus antroj pusėj, Už tai, kad esi, kad graži ir laiminga būsi, Už tai, kad dar laukia daugybė nežinomų miestų, Už tai, kad negandos tavęs niekada nepaliestų, Už tai, kad vakar – nublukęs žaisliukas vaikystė, Už tai, kad tau leista ilgėtis, tikėti ir klysti, Už tai, kad kažkas pasitiks, iš […]

Raktažodžiai: , , , ,

***

Gyvenimas kupinas netikėtumų, Lyg upėj – slenksčiai, dideli kriokliai. Taip radome ir lai taip būna, – Sunkumuos keičiasi veidai. Žmogus galingas. Tad linkim Tau stiprybės, Sveikatos, meilės, artimų žmonių… Lai bus gyvenimas beribis, Platus lyg upė be krantų.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Susisrask svarbių, tave dominančių dalykų pasaulyje, kurį sudaro regimi žmonės, daiktai, literatūra, muzika, – juk pasaulis be galo turtingas, jis tiesiog pulsuoja kupinas turtingiausių lobių, gražių sielų ir įdomių žmonių. Su gimimo diena!

Raktažodžiai: , , ,

***

Spalvos žmonėms padeda išreikšti savo stilių ir savitumą. Tačiau ne tik stiliaus, bet ir splavos pajautimą galima išsiugdyti eksperimentuojant. Bijantys eksperimentų pasmerkti būti blankūs žmonės. Žydėk visomis spalvomis. Su gimtadieniu!

Raktažodžiai: , , , ,

***

Paguodą teikia balzaminas, o mairūnas džiaugsmą, Šalavijas gyvenimą ilgina… na, o kvapioji krunė – geroji pranašė sveikatos, Palaimingesnės už didžiausius turtus. Levanda gi pasišventimą gilų reiškia, O rozmarinas, gera lemianti žolelė, Tau praeities dienas primins ir meilę. Te susivienija dangus ir žemė, ir žmogus Ir siunčia tau žolelių teikiamus džiaugsmus.

Raktažodžiai: , , , ,

***

Gyvenimas – tai arba drąsus nuotykis, arba vieni niekai. Jei moki atgręžti veidą pokyčiams ir likimo akivaizdoje elgtis ir turintis laisvą dvasią – jokios jėgos tavęs nenugalės. Su gimtadieniu!

Raktažodžiai: , , ,

***

Atkaklumo pasaulje niekas negali atstoti. Nė talentas, nes ką, jei ne talentingą žmogų, dažniausiai sutinki keliaudamas per pasaulį? Nė genijus, juk apie neįvertintus genijus sukurta patarlė. Nė išsimokslinimas, nes pasaulyje pilna be tikslo klajojančių mokslinčių. Visagaliai tik atkaklumas ir užsispyrimas. Su gimtadieniu!

Raktažodžiai: , , ,

***

Su Gimimo diena, Su svajonių beribių diena! Aš pašauksiu išpildymų laimę — Kad ji taptų brangia dovana. Dovanoju Tau baltąjį skrydį — Gelsvų pienių, švelnių debesų — Tegu laimės Tau nieks nepavydi, Aš linkiu Tau geriausių žmonių.

Raktažodžiai: , , ,

***

Būk laiminga sutikdama ir palydėdama kiekvieną dieną. Būk laiminga, nepavargdama nuo didelių ir mažų kliūčių gyvenimo kely. O kas ta laimė – tai džiaugsmas be priežasties, žemuogės skonis, vandens čiurlenimas, traškantis laužas, saulėtekis, kai širdyje ramuma ir palaima. Su tortadieniu !!!!

Raktažodžiai: , , ,

***

Gyvenimas yra grožis, žavėkis juo, Gyvenimas yra palaima, naudokis ja, Gyvenimas yra sapnas, paversk jį realybe, Gyvenimas yra iššūkis, priimk jį, Gyvenimas yra pareiga, atlik ją, Gyvenimas yra žaidimas, žaisk jį, Gyvenimas yra brangus, elkis su juo rūpestingai, Gyvenimas yra turtas, saugok jį, Gyvenimas yra meilė, džiaukis ja, Gyvenimas yra mįslė, įmink ją, Gyvenimas yra […]

Raktažodžiai: , , ,